Nativní aplikace

Nativní aplikace je aplikační program, který byl vyvinut pro použití na konkrétní platformě (iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry). Protože je nativní aplikace postavena pro konkrétní zařízení a jeho operační systém, má možnost využívat hardware a software mnohem efektivněji, což znamená, že může využívat nejnovější dostupné technologie, jako je například GPS či fotoaparát.

Progresivní webová aplikace

Progresivní webové aplikace (PWA) jsou webové aplikace, které jsou běžnými webovými stránkami, ale mohou se uživateli zobrazovat jako tradiční nativní aplikace. Tento typ aplikace se pokouší sloučit funkce nabízené většinou moderních prohlížečů a výhody mobilních aplikací.

Nativní vývoj a marketingová prezentace

Každou aplikaci na míru vyvíjíme nativně pro platformu Android a iOS. GPS lokalizace, komunikace se serverem, přístup k fotoaparátu a desítky dalších funkcí jsou u nativní aplikace samozřejmostí. Jelikož je kvalitní aplikace pouze polovina úspěchu, pomůžeme vám také s uvedením aplikace na trh (Google Play a iTunes) a připravíme vhodnou marketingovou strategii.

Moderní vzhled a uživatelská vstřícnost

Používáme nejmodernější technologie pro platformy iOS a Android. Chceme pro uživatele to nejlepší, a proto děláme srozumitelné, moderní a líbivé aplikace v jednom. Samozřejmostí u našich mobilních aplikací je možný příjem oznámení tzv. notifikací o soukromých zprávách, příspěvcích na fóru či událostech v kalendáři.

Řešení na míru či konvert Vaší webové stránky?

Mobilní aplikace lze vyvíjet různými způsoby. My nabízíme řešení na míru anebo konvert Vaší webové stránky do jednoduché nativní aplikace (PWA). Výhoda nativní aplikace je především ta, že je postavena pro konkrétní zařízení a jeho operační systém, má tedy možnost využívat hardware a software mnohem efektivněji, což znamená, že může využívat nejnovější technologie dostupné na zařízeních, jako je GPS či fotoaparát atd. Díky snadné optimalizaci jsou naitvní aplikace rychlé, spolehlivé a více šetří baterii mobilního zařízení. Výhody PWA jsou spolehlivost, rychlost a uživatelské prostředí. Aplikace se načítá takřka okamžitě, rychle reagujte na uživatelské interakce a chová se jako klasická aplikace v telefonu. Webová stránka  funguje následně i v offline režimu. Nesporně největší výhodou je pořizovací cena, která je mnohonásobně nižší, než u appky na míru.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU:
NAPIŠTE NÁM, CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 587 407 034 | E-mail: info@lawiretech.cz