OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE (SEO)

Search Engine Optimization je v informatice označení metodiky vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích.

Najmutí SEO je velkým rozhodnutím, kterým můžete potenciálně vylepšit své stránky a uspořit čas. Nejčastější služby poskytované na poli SEO patří:

  • Kontrola struktury a obsahu vašich stránek
  • Technické poradenství ohledně vývoje webových stránek: například hostování, přesměrování, chybové stránky, použití JavaScriptu
  • Vývoj obsahu
  • Správa online kampaní pro rozvoj podnikání
  • Průzkum klíčových slov
  • Školení ohledně optimalizace pro vyhledávače
  • Znalosti z konkrétních trhů a oblastí

Google při zobrazení výsledků vyhledávání zobrazuje organické informace a placenou placenou reklamu (označenou popisem „Reklama“ nebo „Sponzorované výsledky“). Je nutné podotknout, že placené inzerce společnosti Google nijak neovlivňuje výskyt Vašich stránek ve výsledcích vyhledávání Google.

Co je třeba udělat

Poskytněte návštěvníkům informace, které hledají

Pro návštěvníky Vašich stránek je nutné vytvořit vysoce kvalitní obsah na domovské stránce. Toto je nejdůležitější krok. V případě, že Vaše webové stránky budou obsahovat dostatečné množství užitečných informací, tak zaujmete mnoho návštěvníků. Vytvoření užitečných o a informačně bohatých webových stránek znamená vytvoření webu, který jasně a přesně popíší Váš záměr.

Zajistěte, aby na Vaše webové stránky odkazovaly jiné stránky

Viditelnost Vašich webových stránek ve výsledcích vyhledávání Google je ovlivněna odkazy. Odkaz ze stránky A na stránku B považuje Google za hlas udělený stránkou A stránce B. Hlasy od „důležitých“ stránek mají větší váhu a tím zvyšují „důležitost“ stránek, na které odkazují.

Tvorba webových stránek - Vývoj mobilních aplikací - Vývoj webových aplikací - Tvorba eshopu - Tvorba webu

MÁTE ZÁJEM O SLUŽBU?

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 587 407 034 | E-mail: info@lawiretech.cz