Webová aplikace

Webová aplikace je softwarová aplikace, která běží na vzdáleném serveru. Pro přístup do webové aplikace se používají webové prohlížeče a internetové či intranetové připojení. Nejčastěji se webové aplikace využívají ve firmách a školách. Webové aplikace se liší od ostatních aplikací především tím, že nemusí být instalovány na každý počítač zvlášť, ale stačí využít pouze vzdálený server.

Výhody webové aplikace

Webové aplikace běží “uvnitř” prohlížeče a není proto zapotřebí žádné složité instalace. Webové aplikace vyžadují po klientovi velmi malý prostor na jeho disku a všem uživatelům připojeným k síti se zobrazují aktuální data. Webové aplikace neřeší “problémy s kompatibilitou” (Windows, Mac, Linux); vše, co potřebujete, je totiž webový prohlížeč.

Řešení na míru pro Vaši webovou aplikaci

Webové aplikace vyvíjíme na míru pro zákazníka tak, aby byly rychlé, moderní a minimálně zátěžovaly Vaší síť a zařízení. K webovým aplikacím nabízíme mobilní aplikace pro iOS a Android. Webová aplikace umožňuje uživatelům komunikovat s firmou pomocí on-line formulářů a systémů pro správu obsahu aplikace a dalších. Aplikace také umožňují zaměstnancům vytvářet dokumenty, sdílet informace, spolupracovat na projektech a pracovat na společných dokumentech bez ohledu na umístění.

Domluvte si schůzku:
Napiště nám, co pro vás můžeme udělat

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 587 407 034 | E-mail: info@lawiretech.cz